Nieruchomości Sharm el Sheikh

Zakup nieruchomości w Egipcie to z jednej strony sposób na realizację marzeń o posiadaniu domu wakacyjnego w egzotycznym kraju,  z drugiej zaś doskonała inwestycja kapitałowa. Ogromna popularność egipskich kurortów sprawia, że tysiące europejczyków zakupiło w Egipcie wakacyjne apartamenty. Właściciel nieruchomości w Sharm el Sheikh może zarówno zamieszkać w swoim wakacyjnym domu i korzystać ze słonecznej pogody przez cały rok  lub oddać apartament w zarządzanie wyspecjalizowanej agencji nieruchomości i czerpać zyski z wynajmu.

Poznaj nasze oferty na www.egypt-riviera.pl

Nieruchomości na sprzedaż

Luksusowe kompleksy apartamentowe i willowe, ceny od 2500 PLN za metr kwadratowy, ogromne inwestycje zagraniczne na terenie Synaju to najlepsze rekomendacje dla oferty na egipskim rynku nieruchomości. Na przestrzeni ostatnich lat wartość nieruchomości w Sharm el Sheikh rosła przeciętnie na poziomie 8% rocznie. W naszej ofercie przedstawiamy wyselekcjonowane oferty sprawdzonych egipskich developerów. Organizujemy wyjazdy inwestycyjne, przeprowadzamy procedurę zakupu nieruchomości, zapewniamy opiekę nad zakupionymi nieruchomościami.

Apartamenty Wakacyjne

Sofa, na której można wygodnie odpocząć, stół w jadalni, telewizor w salonie oraz niezależność. Wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach, w otoczeniu basenów i tropikalnej zieleni. Nasze apartamenty wakacyjne znajdują się na terenie ekskluzywnych resortów mieszkaniowych w pobliżu centrum miasta. Do dyspozycji wygodne lokalizacje w osiedlach:  Delta Sharm, The View,  Sunny Lakes, Royal Oasis.  Elegancko umeblowane i nowocześnie wyposażone. Apartamenty z balkonem lub prywatnym ogrodem. Wyposażenie: indywidualna klimatyzacja w każdym pokoju, telewizja satelitarna, internet, aneks kuchenny:  lodówka, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, pralka, suszarka, pościel.

 

 

 

E-SHARM 51

Inwestuj w słońce!

Zbudowana na pustyni oaza wypoczynku i rozrywki, tętniąca życiem przez 24 godziny na dobę, oferuje zupełnie nową jakość stylu życia, pracy i spędzania czasu wolnego, będąc tym samym unikalną alternatywą dla europejskich wybrzeży Morza Śródziemnego.  Prestiż tego miejsca, jak i jego znaczenie na mapie świata przyciąga inwestorów z całego świata. Obecne są tu również międzynarodowe marki handlowe. Wysoki standard życia połączony z powrotem do natury doceniają przybysze z najdalszych zakątków kuli ziemskiej, z których wielu postanowiło się tutaj osiedlić.

Nasza oferta:

Nieruchomości Sharm el Sheikh – to największy polski portal nieruchomości w Sharm el Sheikh. Luksusowe domy wakacyjne, mieszkania, apartamenty w Sharm el Sheikh na sprzedaż i wynajem. Na naszej stronie znajdziecie Państwo ceny nieruchomości w Egipcie, informacje i szczegółowe porady na temat zakupu i wynajmu mieszkań, domów i apartamentów w Egipcie.

Mieszkania w Sharm el Sheikh, apartamenty Sharm el Sheikh, domy Sharm el Sheikh, wille Sharm el Sheikh, sprzedaż, zakup wynajem, kupno, domy i apartamenty w Egipcie, mieszkania i apartamenty w Egipt, prawo w Egipcie, porady prawne nieruchomości Egipt, ceny prądu w Egipcie, ceny wody w Egipcie, ceny wynajmu w Egipcie Sharm el Sheikh, czynsz Sharm el Sheikh, nieruchomości Sharm el Sheikh, mieszkania Hurgada, dzielnica Naama Bay Sharm el Sheikh, dzielnica Hadaba Sharm el Sheikh, dzielnica Nabq Sharm el Sheikh, apartament Synaj, apartamenty The View, wille Oasis Villas, mieszkania Sunny Lakes, apartamenty Sinai Golf Heights, apartamenty Royal Oasis, apartament Tamra, mieszkanie Sharm Lagoon, wynajem Delta Sharm, apartamenty wakacyjne Sharm el Sheikh

 

Dodaj komentarz