Wyjazdy dla grup

Organizujemy dla grup wakacje pobytowe, wycieczki incentive do Egiptu, e-sharmJordanii i Izraela, wyjazdy szkoleniowe dla firm Egipt, pielgrzymki do Ziemi Świętej, wypoczynek w Sharm el Sheikh, Dahab i Tabie. Wyjazdy dla firm przygotowujemy i przeprowadzamy pod indywidualną opieką wyszkolonych polskich i egipskich pilotów, trenerów, opiekunów i animatorów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zależnie od rodzaju wyprawy do Egiptu – dopasują dla Państwa zarówno miejsce, hotele w Sharm el Sheikh, rodzaj wypoczynku, jak i każdą możliwą atrakcję, z której można skorzystać wybierając się do Egiptu.

ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY

POLECANE OFERTY WYJAZDÓW DLA GRUP

Blue Hole E-SHARM

Safari na Synaju

Wyprawy safari rozpoczynają się w Sharm el Sheikh na południu Półwyspu Synaj- mieście, które jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Trekking w górach, pokonywanie rowerem bezdroży, zdobywanie góry Św. Katarzyny (2285 m.n.p.m.), pokonywanie kanionów i dolin pozostałych po wyschniętych rzekach, wizyta w starożytnej kopalni turkusów i złota, wspinaczka, odkrywanie jaskiń, przejazdy jeepami przez skaliste góry i piaszczyste doliny…

Blue Hole E-SHARM

Egipt zwiedzanie

Połączenie wypoczynku z pełną historii przygodą jest jedną z najpopularniejszych form podróżowania w ten rejon Bliskiego Wschodu. Na życzenie grupy dostosowujemy program wyjazdu oraz terminy.

Blue Hole E-SHARM

Wyjazdy golfowe

Doskonała propozycja dla firm, które chcą zaoferować  wyjątkowy rodzaj wspólnego wyjazdu dla klientów lub pracowników. Połączenie bogatego zaplecza hotelowego z atrakcjami Morza Czerwonego i relaksem na najwyższym poziomie to oferta dla najbardziej wymagających klientów.  Dla Państwa przygotowujemy wyselekcjonowaną ofertę hoteli w Sharm el Sheikh  na najwyższym poziomie, położonych w pobliżu pól golfowych.

 

Nasza oferta:

Program każdej wyprawy opracowujemy po zapoznaniu się z oczekiwaniami naszego Klienta.

Wyjazdy dla grup Sharm el Sheikh:

Egipt – rejs po Nilu

Rejs po Nilu to wspaniały sposób na poznanie Egiptu. Fantastyczne widoki, orientalne krajobrazy, atmosfera egzotycznej podróży pozostają na długo w pamięci

Egipt-Izrael-Jordania

Podróż przez historię ponad 5 tysięcy lat, przez niezmienne od wieków tereny pustynne i orzeźwiającą dolinę Rzeki Jordan, po nowoczesne miasta Bliskiego Wschodu. Wyprawa pełna kontrastów i różnorodności.

Wakacje nurkowe Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh to jedna z najpopularniejszych destynacji nurkowych. Zapraszamy centra nurkowe i grupy nurkowe do korzystania z naszej oferty.

Sporty Wodne Sharm el Sheikh

Aktywne wakacje z korzystaniem z uroków ciepłych wód Morza Czerwonego

Kursy nurkowe Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh to jedna z najpopularniejszych destynacji nurkowych. Zapraszamy centra nurkowe i grupy nurkowe do korzystania z naszej oferty.

Wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy Egipt

Pełen niespodzianek wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy dla działów marketingu, sprzedaży i przedstawicieli handlowych.

Szkolenie Motywacyjne Egipt

Program wyjazdu dla firm i pracowników z atrakcjami Półwyspu Synaj

Zarządzanie i Marketing Egipt

Aktywne wakacje z korzystaniem z uroków ciepłych wód Morza Czerwonego

Incentive Sharm el Sheikh

Aktywne wakacje z korzystaniem z uroków ciepłych wód Morza Czerwonego

Egipt Kitesurfing Sharm el Sheikh, kursy kitesurfingu Egipt Sharm el Sheikh

Wyjazdy nie tylko dla miłośników kitesurfingu. Połączenie wypoczynku z poznawaniem tego sportu to niebanalna oferta dla firm i grup zainteresowanych aktywnymi wakacjami.

Izrael, wino Izraela, winiarnie Izrael

Aktywne wakacje z korzystaniem z uroków ciepłych wód Morza Czerwonego

Podróż Poślubna Egipt

Podróż zaplanowana tylko dla dwojga, połączona z relaksem, wypoczynkiem i zwiedzaniem to najlepszy prezent ślubny

Golf Sharm el Sheikh, pola golfowe Egipt, pola golfowe Sharm el Sheikh, golf Egipt

Wyprawa do Sharm el Sheikh – perły Morza Czerwonego dla pasjonatów golfa lub początkujących. Idealne rozwiązanie na wyjątkowy wyjazd dla firm i partnerów biznesowych.

Obozy dla dzieci i Młodzieży Egipt, kolonie w Egipcie, zielone szkoły w Egipcie, kursy językowe w Egipcie.

Obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży nad Morzem Czerwonym

Egipt Naama Bay, Soho Square Sharm el Sheikh, Sinai Grand Casino, polska baza Sharm el Sheikh.

Aktywne wakacje z korzystaniem z uroków ciepłych wód Morza Czerwonego

Poza zajęciami szkoleniowymi zapraszamy do poznania największego skarbu,  jaki ma do zaoferowania przyjezdnym Sharm el Sheikh – Morza Czerwonego.  Krystalicznie czyste wody zachęcają do snorkelingu i nurkowania, gwarantując niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju przeżycia. Rejsy po Morzu Czerwonym to wspaniała przygoda, a kursy windsurfingu i kitesurfingu to okazja do zdobycia nowych umiejętności dla ludzi aktywnych i żądnych wrażeń. Wyjazd szkoleniowy połączony z aktywnym wypoczynkiem to jedna z najlepszych metod podnoszenia kwalifikacji, odświeżania sił i motywacji zespołu.

Dodaj komentarz