Opis Serwisów

Sharm el Sheikh, Egipt

E-SHARM.PL to  największy  polski  portal  informacji o Sharm el wakacje-w-egipcie-esharmSheikh i jedyne polskie biuro w Sharm el Sheikh, które organizuje wycieczki z polskim przewodnikiem! Z naszych wycieczek skorzystało  ponad 60 000 turystów z Polski. E-SHARM.PL Agencja Rozwoju Turystyki to firma zarejestrowana zarówno w Polsce jak i w Egipcie ze 100% udziałem polskim.

W naszej ofercie:

wycieczki historyczne, rejsy, nurkowanie i safari, oferty pobytu, hotele w Sharm el Sheikh, wyjazdy incentive do Egiptu, wyjazdy dla grup oraz pielgrzymki po Ziemi Świętej.

E-SHARM.PL to :

– najlepsze wycieczki fakultatywne w Sharm el Sheikhe-sharm

– najtańsze wycieczki z polskim przewodnikiem

– wszystko o Sharm el Sheikh

– przewodnik po Egipcie dla turystów

– wyjazdy dla grup Egipt, Izrael, Jordania

– oferty wakacji w Egipcie

– biuro podróży

– nurkowanie i kitesurfing w Sharm el Sheikh

– nieruchomości w Sharm el Sheikh kupno, sprzedaż

– apartamenty i mieszkania wakacyjne w Sharm el Sheikh wynajem
Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia.

Do zobaczenia na wakacjach w Sharm el Sheikh!

Tagi: wycieczki w egipcie, wycieczki z sharm, wycieczki fakultatywne sharm el sheikh, sharm wycieczki fakultatywne ceny, tanie wycieczki sharm, e-sharm, e-sharm.pl, e sharm, esharm.com, sharm-taniewycieczki.pl, esharm.pl, e-sharm.com.pl, Sharm, esharm , sharm el Sheikh, e-sharm opinie, e-sharm forum, sharm el sheikh forum, wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem po Egipcie z Sharm i z Taby, wynajem mieszkań w Sharm El Sheikh,  poczta@e-sharm.pl, sharm-el-sheikh@wp.pl, rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

 

WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

E-SHARM.PL  to  największy  polski  portal  informacji o Sharm el Sheikh i jedyne polskie biuro  w Sharm-el-Sheikh, które organizuje wycieczki z polskim przewodnikiem!

Na naszych wycieczkach zapewniamy Państwu profesjonalnych polskich przewodników oraz obsługę z dobrą polską jakością! Z dumą możemy poinformować, że  w  ostatnich  latach z naszych wycieczek skorzystało  ponad 60 000 turystów z Polski.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej na rynku egipskim. Współpracujemy z najlepszymi operatorami wycieczek i atrakcji fakultatywnych, a na wycieczkach zapewniamy profesjonalnych polskich i polskojęzycznych przewodników.

Oferujemy wycieczki historyczne, rejsy, nurkowania i safari, oferty pobytu i hoteli, wyjazdy incentive dla grup oraz pielgrzymki po Ziemi Świętej. Swoją pomocą i profesjonalizmem służymy również w kwestii wynajmu oraz zakupu nieruchomości.   Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia !!!

E-SHARM.PL Jako jedyne Biuro oferujemy Państwu możliwość płatności w polskich złotych (według średnich kursów NBP), co pozwala Państwu zaoszczędzić na wymianie walut. Wystarczy zgłosić chęć płatności w PLN, a po wpłacie przelewu otrzymujecie Państwo voucher potwierdzający zakup wycieczek. Prosimy nie odwiedzać żadnych biur lokalnych w Sharm el Sheikh bez konsultacji z naszym Centrum Rezerwacji. Ostrzegamy, że liczne biura lokalne w Sharm el Sheikh nielegalnie i bez autoryzacji wykorzystują znane na rynku marki, między innymi naszą.

PRIORYTETY I STANDARDY E-SHARM.PL:Sharm el Sheikh ESHARM

Naszym nadrzędnym celem jest Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie z naszych usług. Podejmując się organizacji wycieczek, mamy świadomość tego, że poświęcacie nam Państwo swój czas, wypoczynek i zaufanie, stąd najwyższa staranność z naszej strony by zapewnić Państwu komfortowe i udane wakacje.

Dlatego też zapewniamy:

– Wycieczki z polskim przewodnikiem

– ubezpieczenie na wycieczkach fakultatywnych

– przed wycieczkami można zamówić na recepcji hotelu suchy prowiant ( „lunch box”)

Wycieczki fakultatywne Sharm el Sheikh:

Jerozolima i Betlejem, wycieczki do Jerozolima z Sharm, wycieczki do Jerozolimy z Taby i Dahab, Kair i Piramidy z Sharm el Sheikh, Kair samolotem, Góra Mojżesza i Klasztor św. Katarzyny, Łódź podwodna Aquascope, Seascope Sharm, Łódź ze szklanym dnem, Aquapark Sharm el Sheikh, Delfinarium Sharm el Sheikh, Pływanie z delfinami, Safari Abu Galum, safari jeepami, Grand safari, Super Safari, Kolorowy Kanion, safari na quadach, moto safari Sharm, safari na wielbłądach, wieczór beduiński, kolacja beduińska, Synaj safari, kitesurfing Sharm el Sheikh, nurkowanie Morze Czerwone, nurkowanie Sharm el Sheikh, nurkowanie dla amatorów, intro nurkowania, parasailing Sharm el Sheikh, lot spadochronem, Petra z Sharm el Sheikh, Luksor, Karnak, Luksor samolotem,  Jordania i Petra, Park Narodowy Ras Mohammed, Rajs Ras Mohammed, Ras Mohammed autobusem, Tiran, wyspa Tiran, rejs na Tiran, Zapraszamy na wycieczki z Sharm el Sheikh.

KAIR I PIRAMIDY

PROGRAM: wyjazd autokarem z hotelu po północy- dojazd do Kairu- zwiedzanie Narodowego Muzeum Egipskiego- dla chętnych rejs po Nilu (płatny na łodzi 8$)- lunch (w pływającej restauracji na Nilu)- Giza: punkt widokowy, piramidy, Sfinks (możliwość wejścia do piramidy, płatne na miejscu 10$)- czas na zakupy- powrót do Sharm el Sheikh około północy

TERMINY: poniedziałek, czwartek

CENY: dorośli: 50$; dzieci: 25$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów

KAIR SAMOLOTEM

PROGRAM: wyjazd na lotnisko w Sharm el Sheikh około godz. 6 rano- przylot do Kairu- zwiedzanie Narodowego Muzeum Egipskiego- dla chętnych rejs po Nilu (płatny na łodzi 8$)- lunch (w pływającej restauracji na Nilu)- Giza: punkt widokowy, piramidy, Sfinks (możliwość wejścia do piramidy, płatne na miejscu 10$)- czas na zakupy- wylot z Kairu około godz. 19- transport do hotelu

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli i dzieci: 220$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów

JEROZOLIMA i BETLEJEM

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 20- przejazd autokarem do przejścia granicznego Taba- Elat- przejazd nad Morze Martwe- przystanek na śniadanie- przejazd do Jerozolimy- Góra Oliwna- Droga Krzyżowa- zwiedzanie Bazyliki Grobu Pańskiego, Golgoty i wejście do Grobu Pańskiego- Ściana Płaczu- przejazd do Betlejem- lunch- wizyta w Bazylice Narodzenia Chrystusa- czas na zakupy- przejazd nad Morze Martwe- czas na kąpiel w morzu i zakupy- przejazd do przejścia granicznego- powrót do Sharm el Sheikh około godz. 23

TERMINY: sobota

CENY: dorośli i dzieci: 77$

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów, strojów kąpielowych i ręczników. W kościołach obowiązują przykryte ramiona i kolana. Do ceny należy doliczyć koszt opłaty granicznej (13$) oraz koszt lunchu (10$) (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

PETRA-JORDANIA

PROGRAM: wyjazd autokarem z hotelu około godz. 3- przejazd do portu w Tabie- rejs statkiem do Akaby (Jordania)- przejazd autokarem do Wadi Musa- wejście na teren Petry- opcjonalna, wliczona w cenę przejażdżka konna- przejście przez kanion Siq- zwiedzanie Skarbca Faraona- Grobowce Królewskie- Amfiteatr- Ulica Rzymska- czas wolny na zwiedzanie i zakupy- zbiórka na lunch w wyznaczonej restauracji- Powrót do Akaby- rejs do Egiptu- powrót autokarem do Sharm el Sheikh około północy

TERMINY: poniedziałek, piątek

CENY: dorośli i dzieci: 250$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów i wygodnego obuwia. Wycieczkę należy rezerwować z dwudniowym wyprzedzeniem

JEROZOLIMA I PETRA (IZRAEL I JORDANIA)

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 20- przejazd autokarem do przejścia granicznego Taba- Elat- przejazd nad Morze Martwe- przystanek na śniadanie- przejazd do Jerozolimy- Góra Oliwna- Droga Krzyżowa- zwiedzanie Bazyliki Grobu Pańskiego, Golgoty i wejście do Grobu Pańskiego- Ściana Płaczu- przejazd do Betlejem- lunch- wizyta w Bazylice Narodzenia Chrystusa- czas na zakupy- przejazd nad Morze Martwe- czas na kąpiel w morzu i zakupy- przejazd do przejścia granicznego- przyjazd do hotelu przy granicy około godz. 23- nocleg- wyjazd autokarem z hotelu około godz. 5- przejazd do portu w Tabie- rejs statkiem do Akaby (Jordania)- przejazd autokarem do Wadi Musa- wejście na teren Petry- opcjonalna, wliczona w cenę przejażdżka konna- przejście przez kanion Siq- zwiedzanie Skarbca Faraona- Grobowce Królewskie- Amfiteatr- Ulica Rzymska- czas wolny na zwiedzanie i zakupy- zbiórka na lunch w wyznaczonej restauracji- Powrót do Akaby- rejs do Egiptu- powrót autokarem do Sharm el Sheikh około północy

TERMINY: wyjazd: sobota wieczorem- powrót: poniedziałek wieczorem

CENY: 340$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów i wygodnego obuwia, strojów kąpielowych i ręczników. W kościołach obowiązują przykryte ramiona i kolana. Do ceny należy doliczyć koszt opłaty granicznej (14$) oraz koszt lunchu w Betlejem (10$). Cena nie zawiera kosztów noclegu- zależnie od standardu 20- 40$ za osobę. Wycieczka dostępna tylko na zamówienie minimum 5 osób.

LUKSOR i KARNAK

PROGRAM: wyjazd z hotelu na lotnisko w Sharm el Sheikh około godz. 5- przelot do Luxoru- przejazd autokarem do Świątyni Karnak- zwiedzanie Sali Kolumnowej- Kolosy Memnona- Dolina Królów- Świątynia Hatszepsut- w przerwie czas na lunch i zakupy- dla chętnych rejs po Nilu (płatny na łodzi 8$)- powrót na lotnisko- wylot z Luxoru około godz. 19- transport z lotniska w Sharm el Sheikh do hotelu.

TERMINY: środa, sobota

CENY: dorośli i dzieci 215$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów

GÓRA MOJŻESZA I KLASZTOR ŚW. KATARZYNY

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 21- przejazd autobusem około 2,5h- wejście na Górę Mojżesza (6 kilometrów)- oglądanie wschodu słońca- zejście do Klasztoru Św. Katarzyny- Bazylika Przemienienia- Gorejący Krzew- Studnia Mojżesza- przejazd do Sharm el Sheikh- powrót do hotelu około godz. 14

TERMINY: piątek, niedziela

CENY: dorośli 35$; dzieci: 18$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów. Wjazd na Górę Mojżesza płatny dodatkowo 12$. W Klasztorze obowiązują przykryte ramiona i kolana

KLASZTOR ŚW. KATARZYNY I DAHAB

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 7- przejazd autobusem około 2,5h- zwiedzanie Klasztoru Św. Katarzyny- Bazylika Przemienienia- Gorejący Krzew- Studnia Mojżesza- czas wolny na zakupy i przejażdżkę wielbłądem- lunch- przejazd do Dahab- czas wolny- przejazd do Sharm el Sheikh- powrót do hotelu około godz. 15

TERMINY: poniedziałek, sobota

CENY: dorośli 35$; dzieci: 18$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów. W Klasztorze obowiązują przykryte ramiona i kolana

SAFARI ABU GALUM

PROGRAM: wyjazd jeepami z hotelu około godz. 7- przejazd do Doliny Wadi Mangar na pustyni- wizyta w wiosce beduińskiej- przejazd do oazy na zatoką Akaba- przejażdżka wielbłądami (30 minut)- plaża Blue Hole- czas na snorkeling- lunch na plaży w beduińskiej restauracji- przejazd do Dahab- czas na zakupy- przejazd do Sharm el Sheikih- powrót do hotelu około godz. 17

TERMINY: piątek, niedziela

CENY: dorośli 40$; dzieci: 20$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów, ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie na miejscu)

KOLOROWY KANION

PROGRAM: wyjazd jeepami z hotelu około godz. 7- przejazd do Kolorowego Kanionu około 2,5h- spacer w Kolorowym Kanionie (około 2,5h)- wizyta w osadzie beduińskiej- przejazd jeepami na lunch nad Zatoką Akaba- wizyta w Dahab- czas na zakupy- przejazd jeepami do Sharm el Sheikh- powrót do hotelu około godz. 17

TERMINY: poniedziałek, czwartek, sobota

CENY: dorośli: 40$; dzieci: 20$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów i wygodnego obuwia. Od maja do października w Kolorowym Kanionie panują wysokie temperatury- wycieczka organizowana na zamówienie

SUPER SAFARI

PROGRAM: wyjazd jeepami z hotelu około godz. 7- przejazd do Klasztoru Św. Katarzyny około 2,5h- zwiedzanie Klasztoru Św. Katarzyny- Bazylika Przemienienia- Gorejący Krzew- Studnia Mojżesza- czas wolny na zakupy i przejażdżkę wielbłądem- przejazd do Kolorowego Kanionu – spacer w Kolorowym Kanionie (około 2,5h)- wizyta w osadzie beduińskiej- przejazd jeepami na lunch nad Zatoką Akaba- wizyta w Dahab- czas na zakupy- przejazd jeepami do Sharm el Sheikh- powrót do hotelu około godz. 17

TERMINY: czwartek, sobota

CENY: dorośli 45$; dzieci 23$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów i wygodnego obuwia. W Klasztorze obowiązują przykryte ramiona i kolana. Od maja do października w Kolorowym Kanionie panują wysokie temperatury- wycieczka organizowana na zamówienie

RAS MOHAMMED- REJS

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 7:30- przejazd do portu- wypłynięcie z portu- trzy przystanki na morzu- czas na snorkeling na rafach koralowych- lunch- powrót do hotelu około godz. 16

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 35$; dzieci: 18$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u pracowników centrum nurkowego). Opcjonalnie możliwość zamówienia rejsu prywatnym jachtem

RAS MOHAMMED- WYCIECZKA AUTOBUSOWA

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 8- przejazd do bramy Parku Narodowego Ras Mohammed- zwiedzanie lasów namorzynowych- Magiczne Jezioro- punkt widokowy „Obserwatorium Rekinów”- dwa przystanki na snorkeling z dzikiej plaży- powrót do hotelu około godz. 13

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli 25$; dzieci 18$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów, ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u przewodnika)

REJS W REJON WYSPY TIRAN

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 7:30- przejazd do portu- wypłynięcie z portu- trzy przystanki na morzu- czas na snorkeling na rafach koralowych- lunch- powrót do hotelu około godz. 16.

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 30$; dzieci: 15$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u pracowników centrum nurkowego). Opcjonalnie możliwość zamówienia rejsu prywatnym jachtem

NURKOWANIE DLA AMATORÓW

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 7:30- przejazd do portu- wypłynięcie z portu- trzy przystanki na morzu- czas na snokeling na rafach koralowych- przygotowanie do nurkowania- zejście pod wodę pod opieką polskiego instruktora- lunch- powrót do hotelu około godz. 16

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli i dzieci od lat 10: wersja wycieczki z 1 nurkowaniem: 45$; wersja wycieczki z 2 nurkowaniami: 65$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: na wycieczce opieka POLSKIEGO PRZEWODNIKA, uczestnicy proszeni są o zabranie ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u pracowników centrum nurkowego). Sprzęt do nurkowania w cenie wycieczki

KURS NURKOWANIA – OPEN WATER PADI

PROGRAM: Kurs czterodniowy, codziennie od 7:30 do 16. Dzień 1: szkolenie teoretyczne- Dzień 2: ćwiczenia i nurkowanie w basenie- Dzień 3: nurkowanie z brzegu- Dzień 4: rejs z nurkowaniem na morzu- egzamin teoretyczny i praktyczny- wydanie międzynarodowego certyfikatu Open Water PADI.

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 260$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP), kursy dla dzieci na indywidualne zamówienie

UWAGI: uczestnicy kursów proszeni są o zabranie ręczników na zajęcia praktyczne. Sprzęt do nurkowania w cenie kursu. Do ceny kursu należy doliczyć opłatę za certyfikat PADI (30 EUR) oraz koszt podręcznika OWD PADI (50$)

NURKOWANIE DLA PROFESJONALISTÓW

Ceny od 45$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP) za dzień nurkowy, dwa nurkowania na rejsach na Ras Mohammed lub Tiran,  zamówienia na  email: rezerwacja@taniewycieczkisharm.pl

SAFARI NA QUADACH

PROGRAM: godziny wyjazdów do wyboru od godz. 4 do 17. Transport z hotelu do centrum quadów- wyjazd na pustynię- wizyta w wiosce beduińskiej- przejazd między górami Synaju- powrót do bazy quadów- transport do hotelu. Czas trwania wycieczki 2,5h

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli i dzieci: quad jednoosobowy: 25$; quad dwuosobowy: 30$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: uczestnicy proszeni są o zabranie wygodnego obuwia, osłony oczu (okulary), oraz arafatek (do nabycia również w centrum quadów). Prywatna wycieczka quadami z indywidualnym opiekunem dla dowolnej liczby osób: koszt 35$ za quada- QUADY I WIELBŁĄDY RAZEM: 35$ (wpłata w PLN: 105 PLN),

SAFARI NA WIELBŁĄDACH

PROGRAM: godziny wyjazdów do wyboru od godz. 4- 17. Transport z hotelu na pustynię- wyjazd na pustynię- wizyta w wiosce beduińskiej- przejażdżka między górami Synaju- powrót do bazy transportowej- przejazd do hotelu. Czas trwania wycieczki: 2h

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 20$; dzieci do lat 5: 10$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: uczestnicy proszeni są o zabranie wygodnego obuwia. Zniżka dotyczy dzieci korzystających z wyprawy jako druga osoba na wielbłądzie. QUADY I WIELBŁĄDY RAZEM: 35$

KOLACJA BEDUIŃSKA

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 17- przejazd do osady beduińskiej na pustyni – możliwość obejrzenia tradycyjnych sposobów przygotowywania posiłków – kolacja beduińska – pokaz orientalnej kultury i muzyki – powrót do hotelu około godz. 22

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 20$, dzieci: 10$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: opcjonalnie możliwość obserwacji gwiazd przez teleskop na pustyni (15$)

AQUAPARK

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 10- do dyspozycji gości Aquaparku 7 basenów wyposażonych w 35 zjeżdżalni, wiry wodne, jacuzzi oraz inne atrakcje- lunch- powrót do hotelu około godz. 17

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 40$; dzieci: 25$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: uczestnicy proszeni są o zabranie ręczników

DELFINARIUM – SHOW

PROGRAM: wyjazd z hotelu około godz. 14- początek pokazu o godz. 15- czas trwania show około godziny- czas na zakupy- powrót do hotelu około godz. 17

TERMINY: codziennie oprócz niedzieli

CENY: dorośli: 20$; dzieci: 10$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: możliwość zamówienia opcji wycieczki bez transportu z hotelu: dorośli: 15$; dzieci: 8$

PŁYWANIE Z DELFINAMI

PROGRAM: transport z hotelu do delfinarium zgodnie z godziną ustaloną w ramach rezerwacji- czas pobytu w basenie z delfinami do wyboru: 15 lub 30 minut- powrót do hotelu

TERMINY: codziennie oprócz niedzieli

CENY: dorośli i dzieci: 30 minut: 170$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: uczestnicy wycieczki proszeni są o zabranie ręczników. Kapoki wliczone są w cenę wycieczki. Opcjonalnie możliwość zamówienia pływania z delfinami dla 2 osób równocześnie (15 minut) w cenie 120$ od osoby (wpłata w PLN: 360 PLN od osoby)

AQUASCOPE

PROGRAM: godziny wyjazdów do wyboru od godz. 9 do 14- transport z hotelu do portu Maya Bay- czas rejsu: 1:15h- łódź Aquascope pod pokładem posiada Okna pozwalające na oglądanie rafy koralowej spod poziomu lustra wody

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 45$; dzieci: 23$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

ŁÓDŹ ZE SZKLANYM DNEM

PROGRAM: godziny wyjazdów do wyboru od godz. 9 do 14- transport z hotelu do portu Naama Bay- czas rejsu: 1:15h- przystanek na pływanie na rafach koralowych- powrót do hotelu

TERMINY: codziennie

CENY: dorośli: 20$ dzieci: 10$ (wpłata w PLN wg średnich kursów NBP)

UWAGI: uczestnicy wycieczki proszeni są o zabranie ręczników, masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest dostępny odpłatnie u przewodnika wycieczki)

Tanie wycieczki sharm el Sheik! Tanie wycieczki sharm – żadne lokalne biuro w Sharm el Sheikh nie ma tak bogatej oferty wycieczek. Najniższe ceny wycieczek Sharm el Sheikh: od 10 $.

WYCIECZKI Z TABY

Oferujemy: Wycieczki z Taby : Jerozolima i Betlejem z Taby, wyjazd do Jerozolimy z Taby w każdą sobotę wieczorem, Petra z Taby, wycieczka do Petry z Taby w każdy poniedziałek i piątek.

Polskim turystom spędzającym wczasy w Tabie oferujemy w atrakcyjnych cenach wycieczki z Taby do Izraela:  Jerozolima, Betlejem i Morze Martwe oraz do Jordanii:  Petra.

Dla grup od 7 osób organizujemy też na zamówienie wycieczki do Kairu, Kolorowego Kanionu,  na Górę Mojżesza i do Klasztoru św. Katarzyny, a także wycieczki do Sharm el Sheikh. Tanie wycieczki z Taby z E-SHARM.PL

WYCIECZKI Z DAHABU

Oferujemy: Wycieczki z Dahabu: Jerozolima i Betlejem z Dahabu, wyjazd do Jerozolimy z Dahabu w każdą sobotę wieczorem, Petra z Dahabu, wycieczka do Petry z Dahabu w każdy poniedziałek i piątek.

Polskim turystom spędzającym wczasy w Dahab oferujemy w atrakcyjnych cenach wycieczki z Dahabu do Izraela:  Jerozolima, Betlejem i Morze Martwe oraz do Jordanii:  Petra.

Dla grup od 7 osób organizujemy też na zamówienie wycieczki do Kairu, Kolorowego Kanionu,  na Górę Mojżesza i do Klasztoru św. Katarzyny, a także wycieczki do Sharm el Sheikh.

 

HURGHADA WYCIECZKI FAKULTATYWNE.

Oferujemy wycieczki fakultatywne w Hurghadzie. Hurgada wycieczki fakultatywne: Kair, Luksor, wyspa Giftun, Safari jeepami, nurkowanie, Jerozolima z Hurgady

Nasza oferta i cennik

WYCIECZKI MORSKIE:

Łodzią na rafy – 18 USD

Nurkowanie głębinowe – 40 USD (9-12 lat – 30 USD)

Wyspa Giftun – 20 USD

Wyspa Utopia – 35 USD

Rezerwat Sharm el Naga – 30 USD

El Gouna – 30 USD

Wędkowanie – 30 USD

Łódź ze szklanym dnem – 35 USD

PUSTYNIA ARABSKA:

Jeep Safari – 17 USD

Quad safari – 35 USD (1 os), 40 USD (dwuosobowy)

Mega Safari – 45 USD

* ubezpieczenie na wszystkich wycieczkach * płatność dokonywana jest na wycieczce

* transfer z i do hotelu w cenie (tylko hotele w Hurghadzie); El Gouna, Sahl Hasheesh, Makadi dodatkowo 25 USD / busik / 2 strony * dzieci do lat 4 gratis; 4-12 lat 50 proc.  * ceny są obniżone do minimum, nie robimy większych

upustów * nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów z wycieczek

PROGRAMY WYCIECZEK

Uwaga: * płatności za wycieczki dokonywane są na wycieczkach

* dzieci do lat 4 – gratis; dzieci do lat 4-12 płacą pół ceny

* w cenę wycieczek wliczone są transfery z i do hotelu

(wyjątek: dodatkowo płatne transfery do Hurghady w przypadku zakwaterowania

w El Gounie, Sahl Hasheesh, Makadi – 25 USD / busik / dwie strony)

* współpracujemy bezpośrednio z organizatorami wycieczek

* wycieczki SĄ ubezpieczone

* podane ceny są już po obniżce, nie robimy większych upustów

*nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów i zdjęć z wycieczek

 

Kair

Wyjazd spod hotelu ok. godz. 1:00 w nocy, podróż trwa ok. 7 godz. Zwiedzanie rozpoczyna się od Muzeum w Kairze, później jest obiad (szwedzki stół), następnie autokar zabiera wszystkich do Gizy, a tu: piramidy, Sfinks i świątynia przy Sfinksie. Później zwiedzanie instytutu papirusów i instytutu perfum. Powrót do Hurghady ok. godz. 24.00

Kair 2 dni: pierwszy dzień wspólny z jednodniową wycieczką. Po odprawieniu autokaru z jednodniową wycieczką są Państwo kwaterowani w hotelu 4* w Gizie, naprzeciw piramid. W hotelu mają Państwo kolację. Wieczorem możliwy pokaz „Światło i dźwięk” pod Piramidami (dodatkowo płatny). Po noclegu i śniadaniu – wykwaterowanie.

Drugiego dnia zwiedzają Państwo: Meczet Alabastrowy, Cytadelę, później czas wolny na bazarze Khan el Khalili.

Cena: 65 USD (1 dzień); 130 USD (2 dni)

Terminy: poniedziałki, środy, soboty (polskojęzyczny przewodnik)

Luksor

Wyjazd spod hotelu w Hurghadzie ok. godz. 5:00. Po ok. 4 godz. dojeżdzają Państwo do Luksoru, gdzie rozpoczynają zwiedzanie od świątyni w Karnaku. Później

udają się Państwo autokarem do restauracji na obiad (szwedzki stół). Po obiedzie przepłynięcie łodzią na drugą stronę Nilu, gdzie już czeka autokar, a tutaj: panorama Ramosseum i Kurnah Starej, fabryka alabastru, zwiedzanie Doliny Królów – wejście

do 3 grobowców (lub Doliny Królowych   również 3 grobowce), Kolosy Memnona. Powrót do Hurghady ok. godz. 22:00.

Cena: 50 USD (Dolina Królowych zamiast Doliny Królów); 60 USD (Dolina Królów, bez Doliny Królowych)

Terminy: wtorki, czwartki, niedziele (polskojęzyczny przewodnik)

Dodatkowo płatne (nieobowiązkowe): Świątynia Hatszepsut – 10 USD;

Wyspa Bananowa – 10 USD

Wycieczka łodzią na rafy Hurgada

Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 – 8.40), który zawozi Państwa do portu.

Na łodzi czeka już przygotowany sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Wypłynięcie z portu ok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (każda rafa

ok. 2 godz.), gdzie mogą Państwo z powierzchni wody (widoczność do 30 m. głębokości)

podziwiać podwodny świat Morza Czerwonego. Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

Cena: 18 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 9 USD

Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem

Nurkowanie głębinowe Hurghada

Nie musisz mieć uprawnień nurkowych, ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego spod powierzchni wody. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa: mamy sprawdzony sprzęt, wykwalifikowaną kadrę, ubezpieczenie od wypadków nurkowych w Delta Ins. Egypt i każdego, kto chce spróbować po raz pierwszy nurkowania, profesjonalnie przygotowujemy podczas krótkiego kursu na łodzi. Pod wodę Instruktor lub Dive Master zabiera tylko jedną osobę. Jedno nurkowanie INTRO (dla początkujących) trwa ok. 20 min.

(2 nurkowania).Spod hotelu odbiera Państwa busik (godz. 8.00 – 8.40), który zawozi Państwa do portu. Na łodzi czeka już przygotowany pełny sprzęt do nurkowania głebinowego. Wypłynięcie z portuok. godz. 9.00. Łódź zatrzymuje się przy 2 rafach (przy każdej rafie łódź kotwiczy ok. 2 godz.)Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie jest obiad w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hoteluok. godz. 17.00. Spożycie napojów nieograniczone. Opieka polskiego instruktora na łodzi.

Cena: 40 USD / dziecko 9-12 lat – 30 USD / osoba towarzysząca – 18 USD (dzieci do 12 lat -98 USD)Dodatkowo płatne: ew. zdjęcia z nurkowania ok. 20 USD (dobrej jakości)

Terminy wycieczki: codziennie / cały rok

Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem
Wyspa Giftun

Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 – 8.30), który zawozi Państwa do portu.

Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy).Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 9.30. Snurkowanie na rafach, plażowanie na wyspie Giftun (Paradise Island – ok. 1,5 godz). Posiłek na statku ok. godz. 13.00-14.00 i mała coca-cola / osobę. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.UWAGA: nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów z imprezy

Zdjęcia z wyspy Giftun można zobaczyć na Forum w dziale „Zdjęcia z Egiptu”

oraz na www.paradise-hurghada.com

Cena: $20 / osoba, dzieci do lat 12 – 10 USD  (nowa cena od 15.05.2011)

Dodatkowo płatne: brak

Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

Wyspa Utopia

Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 – 8.30), który zawozi Państwa do portu.

Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy).

Wypłynięcie z portu na rafy ok. godz. 10.00. Snurkowanie na rafach na otwartym morzu

(2 rafy po ok. 1 godz.). Podczas kotwiczenia przy drugiej rafie obiad w formie szwedzkiego stołu.

Przesiadka na łódź ze szklanym dnem, podziwianie podwodnego świata w okolicach wyspy

(30 min.). Jest tu duże prawdopodobieństwo spotkania delfinów!

Pobyt na wyspie Utopia ok. 1,5 godz. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.

UWAGA: nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów z imprezy

Cena: $35 / osoba, dzieci do lat 12 – 18 USD

Dodatkowo płatne: brak,  Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

Rezerwat Sharm el Naga

Spod hotelu odbiera Państwa busik (w godz. 8.00 – 9.00), który zawozi Państwa do miejscowości

Sharm el Naga położonej 40 km od Hurghady. Tutaj dobierają Państwo sprzęt ABC do

nurkowania powierzchniowego (maska, rurka, płetwy). Posiłek ok. godz. 13.00-14.00.

Powrót do hotelu ok. godz. 16.30.

W Sharm el Naga jest jedna z najładniejszych raf w okolicach Hurghady, tuż przy brzegu.

Miejsce położone jest na pustyni, nad morzem – możliwe są długie spacery po plaży.

Wycieczka jest polecana dla osób z małymi dziećmi, znajduje się tam też plac zabaw.

Strona internetowa: www.sharmelnaga.com

Cena: 30 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 15 USD

Dodatkowo płatne: brak   Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

Wycieczka łodzią do El Gouny

Odbiór spod hotelu w godz. 8.00 – 8.30.

Łodzią wypływają Państwo z portu przy hotelu Arabia lub Hilton Plaza. Po drodze mają

Państwo możliwość wędkowania, później dopłynięcie do El Gouny, a tam przesiadka na małą łódź motorową i przepłynięcie lagunami do centrum El Gouny. Na brzegu zwiedzają Państwo

Akwarium w El Gounie. Powrót na łódź, wypłynięcie w morze i snurkowanie z delfinami

(!przy bezwietrznej pogodzie delfiny są). El Gouna to miejscowość prywatna należąca do

egipskiej rodziny Sawiris. Więcej o El Gounie w dziale „Okolice Hurghady”.

Cena: 30 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 15 USD

Dodatkowo płatne: brak     Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: ręczniki, kostiumy kąpielowe, kremy z filtrem, napoje

Łódź ORCA ze szklanym dnem

Wycieczka największą łodzią ze szklanym dnem w Egipcie. Łódź jest wyposażona w pokład

słoneczny z barem (napoje płatne),  restaurację z klimatyzacją i klimatyzowane pomieszczenie

z przeszklonym dnem.

Odbiór spod hotelu w godz. 9.00 – 10.00.

Wypłynięcie w miejsca raf, oglądanie podwodnej fauny i flory ok. 1 godz. W drodze powrotnej

pokaz belly dance. Powrót do portu ok. godz. 13.00.

Cena: 35 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 18 USD

Terminy wycieczki: poniedziałki, wtorki, środy, soboty

Jeep Safari Hurghada

Wyjazd spod hotelu jeepem w godz. 13.00 – 14.00.  Około półgodzinna jazda po pustyni, fatamorgana (jeżeli pogoda na to pozwoli:).

Zwiedzanie wioski beduińskiej, barbeque (napoje w cenie). Przejażdżka na wielbłądzie (ok. 2 LE -bakszysz dla Beduina), zachód słońca w górach na pustyni, tańce beduińskie. Powrót do hotelu

ok. godz. 20.00. Polski przewodnik od 4 osób w grupie.

UWAGA: nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów z imprezy

Cena: 17 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 9 USD

Dodatkowo płatne: brak     Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: wygodne obuwie, napoje

Hurgada Quad Safari – motory czterokołowe

Wyjazd spod hotelu w godz. 13.00 – 14.00 do stacji quadów na pustyni. Próbna jazda i start

wycieczki. Ponad pół godziny jazda po pustyni do wioski beduińskiej. Zwiedzanie wioski,

barbeque (napoje w cenie). Przejażdżka na wielbłądzie (ok. 2 LE –  bakszysz dla Beduina), zachód słońca w górach na pustyni, tańce beduińskie.

Powrót do hotelu ok.godz. 20.00.

UWAGA: nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów z imprezy

Cena: 35 USD / osoba (quady jednoosobowe; od lat 16); quady dwuosobowe –  40 USD /  2 osoby na quadzie (nowa cena od 15.05.2011)

Dodatkowo płatne: brak    Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: wygodne obuwie, napoje, okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowę

Quady 2 godziny jazdy po pustyni:  jazda quadami z przerwą 30 min. Start ok. godz. 9:00.

Quady 2 godziny jazdy po pustyni Sunrise: wyjazd przed wschodem słońca i podziwianie

początku dnia w górach na pustyni. Start ok. godz. 4:30.

Cena: 30 USD / osoba (quady jednoosobowe; od lat 16); quady dwuoosobowe – 50 USD / 2 osoby na quadzie

Hurghada Mega Safari (jeep + quad) 

Odbiór z hotelu w godz. 12.30 – 13.30. Jeepami jedziemy na pustynię, do wioski beduińskiej.

Tam przejażdżka na wielbłądach (ok.5 min.), spacer do naturalnego źródła wodnego na pustyni,

zwiedzanie wioski. W programie jest również jazda na quadach i posiłek z napojami Czasami terrarium lub teleskopy. Powrót późnym wieczorem. Polski przewodnik (min. 4 osoby w grupie).

UWAGA: nie ponosimy odpowiedzialności za zakup filmów z imprezy

Cena: 45 USD / osoba, dzieci do lat 12 – 23 USD

Dodatkowo płatne: brak        Terminy wycieczki: codziennie

Co zabrać: wygodne obuwie, napoje, okulary przeciwsłoneczne, chusty na głowę


WYJAZDY DLA GRUP

Organizujemy dla grup wakacje pobytowe, wycieczki incentive do Egiptu, Jordanii i Izraela, wyjazdy szkoleniowe dla firm Egipt, pielgrzymki do Ziemi Świętej, wypoczynek w Sharm el Sheikh, Dahab i Tabie. Wyjazdy dla firm przygotowujemy i przeprowadzamy pod indywidualną opieką wyszkolonych polskich i egipskich pilotów, trenerów, opiekunów i animatorów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zależnie od rodzaju wyprawy do Egiptu – dopasują dla Państwa zarówno miejse, hotele w Sharm el Sheikh, rodzaj wypoczynku, jak i każdą możliwą atrakcję, z której można skorzystać wybierając się do Sharm el Sheikh. Pragniemy dzielić się wiedzą i ciekawostkami, które możemy pokazać jako, że doskonale znamy miasto Sharm el Sheikh, Półwysep Synaj i region. Program każdej wyprawy opracowujemy po zapoznaniu się z oczekiwaniami naszego Klienta. Wyjazdy dla grup Sharm el Sheikh: Egipt – rejs po Nilu, Egipt-Izrael-Jordania, Wakacje nurkowe Sharm el Sheikh, Sporty Wodne Sharm el Sheikh, Kursy nurkowe Sharm el Sheikh, Wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy Egipt, Szkolenie Motywacyjne Egipt, Zarządzanie i Marketing Egipt, incentive Sharm el Sheikh, Egipt Kitesurfing Sharm el Sheikh, kursy kitesurfingu Egipt Sharm el Sheikh, Izrael, wino Izraela, winiarnie Izrael, Podróż Poślubna Egipt, Golf Sharm el Sheikh, pola golfowe Egipt, pola golfowe Sharm el Sheikh, golf Egipt, Obozy dla dzieci i Młodzieży Egipt, kolonie w Egipcie, zielone szkoły w Egipcie, kursy językowe w Egipcie. Egipt Naama Bay, Soho Square Sharm el Sheikh, Sinai Grand Casino, polska baza Sharm el Sheikh.

Wyjazdy dla firm i partnerów biznesowych Egipt Sharm el Sheikh. Dla Państwa przygotowujemy wyselekcjonowaną ofertę hoteli w Sharm el Sheikh  na najwyższym poziomie, położonych w pobliżu pól golfowych lub bezpośrednio na terenie kompleksów golfowych. Zapewniamy również możliwość odwiedzenia pól golfowych na terenie całego Egiptu. Różnorodność atrakcji, zarówno w Sharm el Sheikh  jak i jego okolicach, to okazja do połączenia wypoczynku i relaksu w centrach SPA i fitness z aktywnością podczas uprawiania sportów wodnych czy tenisa, squasha oraz oczywiście golfa. Zachęcamy również do skorzystania z tego rodzaju wyjazdu połączonego z kursem golfa w Egipcie, dla osób, które dotychczas nie miały okazji poznać satysfakcji i przyjemności tego sportu. We współpracy z doświadczonymi trenerami organizujemy dostosowane do potrzeb firm szkolenia m.in. z teambuildingu, motywacji, sprzedaży, marketingu, strategii organizacji czy zarządzania. Poza zajęciami szkoleniowymi zapraszamy do poznania największego skarbu,  jaki ma do zaoferowania przyjezdnym Sharm el Sheikh – Morza Czerwonego.  Krystalicznie czyste wody zachęcają do snorkelingu i nurkowania, gwarantując niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju przeżycia. Rejsy po Morzu Czerwonym to wspaniała przygoda, a kursy windsurfingu i kitesurfingu to okazja do zdobycia nowych umiejętności dla ludzi aktywnych i żądnych wrażeń. Wyjazd szkoleniowy połączony z aktywnym wypoczynkiem to jedna z najlepszych metod podnoszenia kwalifikacji, odświeżania sił i motywacji zespołu.


PRZEWODNIK EGIPT, Przewodnik Sharm el Sheikh

O Sharm el Sheikh wiemy wszystko. W serwisie www.sharm-el-sheikh.pl znajdziecie: mapy Sharm el Sheikh, zdjęcia Sharm el Sheikh, tematy takie jak: woda i zemsta faraona, wiza egipska i przepisy celne, lotnisko w Sharm el Sheikh ( przyloty, odloty), pogoda w Sharm el Sheikh, Egipt pogoda, temperatury w Egipcie, Półwysep Synaj, historia Sharm el Sheikh, Egipt Starożytny, Egipt Współczesny, język arabski słowniczek, plaże w Sharm el Sheikh, miejsca nurkowe w Sharm, nurkowanie, cennik nurkowania w Sharm, restauracje kluby dyskoteki w Sharm el Sheikh, imprezy w Sharm el Sheikh ( Pasha Sharm, Hard Rock Cafe Sharm, Space Sharm, Little Budha Sharm el Sheikh, Dolce Vita Sharm, Taj Maral Sharm), hotele w Sharm el Sheikh, jaki hotel wybrać?, waluta w Egipcie, funt egipski, kursy walut w Egipcie, bankomaty w Sharm el Sheikh, rezydenci w Egipcie, wiza Sinai Only, alkohol w Egipcie, ceny pamiątek w Sharm.

„Uśmiechnij się, jesteś w Sharm El Sheikh!!!”  – mówią do turystów Egipcjanie na ulicach tego miasta. Sharm el Sheikh pulsuje życiem od wschodu słońca,  z portu codziennie na Morze Czerwone wypływa kilkaset statków nurkowych i turystycznych. Wieczorami, po zachodzie słońca otwierają się kramy i sklepiki z orientalnymi pamiątkami, bary, restauracje, cofee-shopy, gdzie można zapalić shishę, a także europejskie puby i dyskoteki. Sharm el Sheikh pełne jest atrakcji, są to kasyna, kluby, dyskoteki, pola golfowe,  tory gokartowe, kluby bowlingowe, korty do tenisa i squasha, wesołe miasteczka, aquaparki, centra sportów ekstremalnych, kluby fitness, salony piękności, SPA i odnowy biologicznej, perfumerie, kina, teatry i pokazy tańców orientalnych, a nawet sztuczne lodowisko. Miasto podzielone jest na trzy główne części: zlokalizowane na południu Old Market i Hadaba, następnie centrum miasta, czyli tętniąca życiem przez całą dobę dzielnica Naama Bay ( Coral Bay) oraz najnowsza część, znajdująca się na północ od lotniska- Nabq ( Sharks Bay, Montazah, Nabq)

Egipt Starożytny film o Egipcie Giza Góra Mojżesza Historia inwestycje w Egipcie Izrael Kair i Piramidy Klasztor św. Katarzyny Kultura egipska  kultura ludzie w Egipcie Morze Czerwone Muzeum Egipskie Naama Bay nieruchomości nurkowanie Ogłoszenia Sharm el Sheikh Ogłoszenia turystyczne Sharm el Sheikh piramidy Polacy w Sharm  el Sheikh Praca w Egipcie Praca Sharm el Sheikh pustynia rafa koralowa Ras Mohammed Relacje z Egiptu Egipt społeczeństwo Synaj Tiran turystyka w Egipcie Tutenhamon Wiadomości z Egiptu Wydarzenia w Egipcie zwiedzanie Egipt Związek z muzułmaninem


WAKACJE W EGIPCIE

Biuro podróży E-SHARM.PL – oferty wczasów najlepszych polskich touroperatorów.

Wycieczki Egipt: Sharm el Sheikh, Hurghada, Marsa Alam, Taba, Dahab, El Gouna, Rejs po Nilu

Wycieczki objazdowe Egipt – Izrael – Jordania, Hurghada z rejsem po Nilu.

Zapraszamy na tanie wczasy w Egipcie, podróże poślubne, urlop z dziećmi, wakacje dla rodzin – oferujemy najlepsze hotele w Egipcie.

W naszej ofercie również:

 • Egipt All inclusive
 • Egipt dla rodzin z dziećmi,
 • Egipt wakacje dla singli,
 • Egipt dla Seniorów,
 • Egipt dla dzieci,
 • Ziemia Święta – pielgrzymki,
 • Izrael – wycieczki objazdowe,
 • Hotele – Izrael,
 • polska animacja,
 • Bilety lotnicze, chartery, bilety do Egiptu.

Zapraszamy na wakacje w Egipcie!

Sharm el Sheikh i Hurghada – najwięcej ofert w super cenach!

Największa baza ofert last minute, wczasy, wakacje, wycieczki. Egipt last minute all inclusive.Last minute Egipt, All Inclusive, Last minute Sharm el Sheikh, Hotele Sharm el Sheikh, Lato 2012, Zima 2012-2013, Egipt lato 2013, Egipt E-SHARM.PL


NIERUCHOMOŚCI SHARM EL SHEIKH

Nieruchomości Sharm el Sheikh – to największy polski portal nieruchomości w Sharm el Sheikh. Luksusowe domy wakacyjne, mieszkania, apartamenty w Sharm el Sheikh na sprzedaż i wynajem. Na naszej stronie znajdziecie Państwo ceny nieruchomości w Egipcie, informacje i szczegółowe porady na temat zakupu i wynajmu mieszkań, domów i apartamentów w Egipcie. Rynek nieruchomości w Sharm el Sheikh to doskonała oferta inwestycyjna. Dlaczego warto inwestować właśnie teraz? O dojrzałości rynku nieruchomości najlepiej świadczy stabilność cen, tę właśnie dojrzałość i stabilność udowodnił rynek nieruchomości w Egipcie w 2011 roku! Podczas gdy wartość domów i mieszkań w Europie czy USA leciała na łeb na szyję z powodu światowego kryzysu, w Egipcie, ceny za metr kwadratowy nieruchomości utrzymały swój dotychczasowy poziom. Na przestrzeni ostatnich lat wartość nieruchomości w Sharm el Sheikh rosła przeciętnie na poziomie 8% rocznie. Faktem jest, iż „Arabska Wiosna Ludów” chwilowo wyhamowała ten trend, ale jeszcze bardziej znamienne jest właśnie to, iż w jej wyniku ceny nieruchomości nie spadły, a utrzymały swój dotychczasowy poziom, nie przynosząc strat właścicielom. Zatem aż strach spytać, jaki kataklizm w skali globalnej musiałby się wydarzyć, by można było stracić na inwestycji w nieruchomość na egipskim półwyspie Synaj? Plany inwestycyjne dla Sharm el Sheikh pozwalają snuć bardzo realistyczne sny o niebotycznych zyskach z inwestycji w nieruchomości na tym terenie. Dlaczego? Po pierwsze ogromna przestrzeń, która pozostała do zagospodarowania by dokończyć konsekwentnie realizowaną koncepcję urbanistyczną, jaką jest Sharm el Sheikh. To docelowo spowoduje, iż budowane obecnie osiedla w dzielnicy Nabq, w przyszłości staną się tymi zlokalizowanymi najbliżej linii brzegowej Morza Czerwonego, a tym samym będą najbardziej wartościowymi nieruchomościami w Sharm. W dalszej odległości od linii brzegowej realizowane są obecnie ogromne przedsięwzięcia na imponującą wręcz skalę, takie jak np. City Star Sharm el Sheikh, o którym więcej przeczytać można tutaj. Tego rodzaju inwestycje staną się bodźcem do wzrostu cen nieruchomości w sąsiedztwie, podnosząc prestiż całego kurortu. Bodźcem do wzrostu wartości nieruchomości stanie się również niewątpliwie planowany most, który połączy Sharm el Sheikh z Arabią Saudyjską. Stworzy to zupełnie nowe realia, niespotykane od 1948 roku poprzedniego stulecia, kiedy to powstało państwo Izrael, rozdzielające świat arabski na dwie części. Bezpośrednie połączenie połączenie z bogatszą częścią świata arabskiego nie może pozostać bez wpływu na wartość nieruchomości i rozwój Synaju. Więcej informacji o samym moście przedstawiamy tutaj. Bardzo atrakcyjne w skali światowej ceny za metr kwadratowy nieruchomości w Sharm el Sheikh, powodują, iż lokalny rynek ma ogromny potencjał wzrostowy.

Najczęściej znajdujecie nas po hasłach:

mieszkania w Sharm el Sheikh, apartamenty Sharm el Sheikh, domy Sharm el Sheikh, wille Sharm el Sheikh, sprzedaż, zakup wynajem, kupno, domy i apartamenty w Egipcie, mieszkania i apartamenty w Egipt, prawo w Egipcie, porady prawne nieruchomości Egipt, ceny prądu w Egipcie, ceny wody w Egipcie, ceny wynajmu w Egipcie Sharm el Sheikh, czynsz Sharm el Sheikh, nieruchomości Sharm el Sheikh, mieszkania Hurgada, dzielnica Naama Bay Sharm el Sheikh, dzielnica Hadaba Sharm el Sheikh, dzielnica Nabq Sharm el Sheikh, apartament Synaj, apartamenty The View, wille Oasis Villas, mieszkania Sunny Lakes, apartamenty Sinai Golf Heights, apartamenty Royal Oasis, apartament Tamra, mieszkanie Sharm Lagoon, wynajem Delta Sharm, apartamenty wakacyjne Sharm el Sheikh, inwestycja w nieruchomość Sharm el Sheikh, znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące rynku nieruchomości w Sharm el Sheikh.

Dodaj komentarz